ורד עיצוב

עיצוב חניות בגדים | עיצוב פנים לחנויות בגדים | טל: 050-3577644

 

עיצוב חנויות בגדים, מעצבת פנים - חנויות בגדים, ורד עיצוב פנים לחנויות בגדים

   
     
     
 
ורד עיצוב - עיצוב חנויות
פתרונות עיצוב לחנויות, בהתאמה לצרכי הלקוח. ייעוץ ראשוני ניתן ללא תשלום
עיצוב ואדריכלות פנים
 
 
     
 
שם:
דואל:
הודעה:
 
   
עיצוב פנים  עיצוב חנויות בגדים
מעצבת פנים של חנויות בגדים
 
   

 

 

 

 
עיצוב של חנות בגדים

עיצוב חנויות בגדים

מעצבת פנים לחנויות בגדים

מעצבת פנים של חנויות בגדים | ורד עיצוב פנים

עיצוב פנים של חנות בגדים

עיצוב פנים של חנויות בגדים

עיצוב חנויות בגדים

עיצוב חנות בגדים

עיצוב חנויות בגדים | עיצוב חנות בגדים מקצועי


שימוש בעיצוב נכון ומקצועי לעיצוב חנות אופנה יכול להשפיע בדרכים שונות על הדרך בה יתנהג הלקוח מבחינת זמן השהיה בחנות, התחושות שיעלו בו וכמובן על תהליך המכירה. התייחסות למיקום הפיסי בחנות, בתחום עיצוב בכלל ובעיצוב חנויות בגדים בפרט, מפנה מסרים תת הכרתיים ללקוח ומשפיע על החלטותיו. חשוב להבין כי עיצוב חנויות אופנה מוכר תדמית יוקרתית ומרשימה. חנות אופנה חייבת למכור ללקוחותיה לא רק את הבגדים או את המוצרים השונים אותם היא בחרה לשווק אלא גם חוויה מסוימת, אווירה תחושה מראה וסטאטוס מסוים, אליהם הלקוחות מעוניינים להשתייך. עיצוב מקצועי משמע מכירות. שמדובר בעיצוב חנות אופנה\בגדים יש לקחת בחשבון את הניצול המקסימאלי לחלל, היעילות,ארגונומיה ונוחות, ואת כל סקאלת הצבעים המתאימים למוצרים הנמכרים.

חלון הראוה והשילוט של חניות הבגדים

חלון הראווה צריך להיות נקי, מסקרן, מיוחד ומושך את העין. תכנון חלון ראוה עיצובי עובד על התת מודע של הלקוח. ביצירה נכונה של חלון ראוה חדשני ומושך המייצג במיקוד מצומצם את המוצרים שבתוך החנות, אנחנו מושכים את הלקוחות להסתקרן ולהיכנס פנימה ,לתוך החנות. השילוט החיצוני חשוב שיהיה בולט בגודלו ,בפרופורציה נכונה לגודל החנות. בצבעי הלוגו, במסר שרוצים לשדר ומומלץ שיהיה מואר. ניתן לחזור על השילוט החיצוני גם בתוך החנות, בגודל הנכון והמתאים כדי להחדיר ללקוח את מותג הלוגו .

תפקיד מעצב הפנים בעיצוב חנויות בגדים

חשוב להבין כי עיצוב חנויות אופנה, חייב להיעשות על ידי מעצב מקצועי ובעל ניסיון בכל הקשור אל עיצוב חנות ועיצוב חנות אופנה\בגדים בפרט. המעצב ישים דגש על קהל היעד (הצרכנים), עובדי החנות והמוצרים אותה היא בחרה לשווק וישלב את כל אלו יחדיו על מנת ליצור את המראה האידיאלי. תפקידו של מעצב פנים הוא לאפיין את אותה חנות בגדים המעוניינת למכור אופנה מסוימת ובהתאם לכך, לתכנן את עיצוב החלל הפנימי של החנות. במהלך התהליך, המעצב תמיד ייקח בחשבון את כל האלמנטים הטכניים והעיצובים יחד : חלוקת החלל נכון, מיקום תאי המדידה, מיקום עמדת המכירה, חיפוי הרצפה, הצבעים הטקסטורות והאלמנטים העיצובים. התאורה הנכונה שמחולקת לשני אלמנטים: האחד, תאורה המפזרת אור כללי לכל החנות -אור שוטף. השני: אור ממוקד המקפיץ את הבגד למראה הוויזואלי המושלם.

בנוסף מעצב חנות בגדים מקצועי יידע לתכנן ולהתאים את הרהיטים לבגדים. כל זאת כדי ליצור את האווירה הנכונה שתוביל את הצרכנים להיכנס לחנות, להרגיש שנמצאים בחנות יוקרתית ושיש להם מענה לפריטי הביגוד שרוצים , והם יהיו מעוניינים לקנות.

בעיצוב חנויות רשת אופנה, נכון וחשוב להעתיק את קונספט העיצוב מחנות אל חנות ויחד עם זאת, לייחד כל חנות בפני עצמה .לפי מיקום החנות ניתן לתכנן את הבידול, חנות בתוך קניון תקבל עיצוב אחר מחנות ברחוב ראשי. מעצב פנים מנוסה בעיצוב רשת חנויות, יידע כיצד ליצור את הבידול בין חנויות רשת האופנה לפי מיקומן, יחד עם ההדגשים הנכונים שמראים את שייכות החנות לכל הרשת.
 
 

עיצוב חנויות בגדים

עיצוב חניות, המלצות לקוחות

"ורד יודעת להתאים את אופי החנות לקהל היעד. אנו משוכנעים שתהנו משרותיה וכישוריה."

לקוחות ממליצים - המשך

פרוייקטים של עיצוב חנויות

ורד עיצוב מציעה מגוון פתרונות לעיצוב חנויות

עיצוב חנויות - המשך קריאה

מעצבת פנים | אדריכלית פנים

ורד עיצוב פנים היא מעצבת פנים / אדריכלית פנים מומחית בתחום עיצוב חנויות

מעצבת פנים - המשך קריאה
 
 
עיצוב פנים - חנויות בגדים
עיצוב חנויות בגדים
עיצוב עמדת מכירה של חנויות בגדים
חנויות בגדים - עיצוב עמדת מכירה
 
     

עיצוב חנות / עיצוב חנויות, עיצוב תערוכות, עיצוב בית / עיצוב בתים, עיצוב עסקים, הדמיות תלת מימד,  הום סטיילינג

כל הזכויות שמורות ל"ורד עיצוב"  מעצבת פנים - אדריכלית פנים. עיצוב חניות - אדריכלות פנים לעיצוב חניות:
 עיצוב חנויות,  עיצוב בתים, עיצוב חנות, סטיילינג,  הום סטיילינג, עיצוב תערוכות,עיצוב בית,  עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב מסחרי, עיצוב תלת מימד.
צילום:סמדי שבירו