ורד עיצוב

עיצוב חניות | עיצוב חנות | עיצוב פנים לחנויות טל: 050-3577644

 

עיצוב חנויות, עיצוב חנות, מעצב חנויות, מעצבת חנות, עיצוב פנים לחנויות, מעצבת פנים לחנויות

   
     
     
 
ורד דרורי - עיצוב חנויות
מגוון פתרונות עיצוב לחנות, בהתאמה לצרכי הלקוח. ייעוץ ראשוני ניתן ללא תשלום
מעצבת פנים | אדריכלית פנים
 
 
     
 
שם:
דואל:
הודעה:
 
   
מעצבת פנים לחנות תכשיטים
עיצוב חנויות תכשיטים
עיצוב חנויות - אדריכל פנים לעיצוב חנות שוקולד
עיצוב חנויות שוקולד
 
   

 

 

 

 
מעצב חנות בגדים | עיצוב פנים לחנויות בגדים

עיצוב חנויות - עיצוב חנות בגדים

מעבת פנים לחנויות | עיצוב פנים לחנויות

עיצוב חנות - חנות תכשיטים

אדריכלית פנים לחנויות | עיצוב פנים לחנויות - בית קפה

עיצוב חנות, בית קפה אורגני - רעננה

מעצבת פנים לחנויות | עיצוב חנויות מתנות

עיצוב חנויות, עיצוב חנות מתנות

מעצב פנים לחנות | אדריכל פנים - עיצוב חנויות מילק בר

עיצוב חנות - מילק בר, קניון רננים

עיצוב חנות | עיצוב חנויות מקצועי


תכנון, ועיצוב נכון = הינם כלי מכירה! הם מתרגמים את הרעיון העסקי לרווחים והשגת מטרות. מניסיוני הרב בתכנון ועיצוב חנויות , המלצתי לתת התייחסות למספר נושאים בכל תכנון ועיצוב חנות: עיצוב החנות יתוכנן ויעוצב כך שיתאים לקהל היעד, להתאים את העיצוב ללקוחות הפוטנציאלים. חשובה המחשבה על תכנון ועיצוב– נכון : פונקציונאליות לפי הצרכים, כדי שתהיה חוויית קניה נעימה וחוזרת של הלקוחות.

יצירת מראה חיצוני לחנות על ידי מעצב חנות מקצועי

יצירת כניסה נעימה ונקייה לחנות, "כניסה" - מזמינה ונוחה. השילוט החיצוני בחנויות צריך להיות בולט, ברור ומזמין. מראה ה ויטרינה החיצונית: רצוי שתהיה פתוחה ורחבה ככל הניתן, כדי שפנים החנות יבלוט כלפי חוץ וכמובן כדי למשוך את הלקוחות להיכנס פנימה.

תכנון עיצוב החנות

חשוב שתהיה תוכנית מובנת מראש,פרוגראמה המושתת על : חלוקת שטח נכונה לפי פונקציות, סדר עדיפות, מיקום והתשדורת ללקוח. תכנון נכון להעמדת המוצרים בכל החנות .למיקום דלפק המכירה, לתוכניות חשמל ותאורה ולזרימה נכונה למכירה. לפני תחילת השיפוצים יש להגדיר את ה " תקציב" לשיפוץ החנות, שיחולק לפי נושאים והתקציב עבור כל נושא.

עיצוב עמדות מכירה ומוצרים בחנות

מיקום העמדת מכירה: מיקום נכון שנותן ראיה מרחבית על כל החנות. העמדת הרהיטים והמדפים בצורה הנכונה הצבת המוצרים בצורה ובגובה הנכון. הצבעים: בחירת כל גווני הצבעים לפי התחושה שרוצים לייצר בחנות ולפי המוצרים. בגווני הקירות ריצפה הרהיטים הבדים והאבזור. להדגיש אלמנטים עיצובים למטרת המכירה. בעזרת תכנון ועיצוב מקצועי, מתקבלת תוצאה עיצובית הרמונית נכונה נעימה ומקדמת מכירות!

עיצוב חנות - תאורה ואביזרים

לתאורה בחנות יש השפעה גדולה מאד על מכירת המוצרים. רצוי לקבל יעוץ ממעצב מקצועי, מפני שיש קשר ישיר בין איכות התאורה ועוצמתה לרמת הפדיון. התאורה בחנות מחולקת לשתי קטגוריות: לתאורה ממוקדת למוצרי המכירה ותאורת אוירה.לבדוק האם הצורך הוא בתאורה לבנה או תאורה צהובה או שילוב בין שינהם.

עיצוב פנים לחנויות חדשות | חידוש ורענון עיצוב החנות


כאשר אתם רוצים לפתוח ולהקים חנות חדשה ו/ או יש לכם חנות והיא זקוקה לריענון או ל שידרוג, בתור מעצבת פנים עם נסיון רב של שנים והתמקדות בחנויות ועסקים יש לי בשבילכם מספר המלצות אשר יקלו עליכם בתהליך בנייית החנות. המלצתי הראשונה הינה כי להכין (תחילה)בראש ובראשונה תוכנית(פרוגרמה) עסקית נכונה הבנוייה ממספר נושאים ותתי נושאים, שחשובים מאד בתכנון והקמת החנות החדשה במטרה שתניב רווחיות ותצליח.

התוכנית עסקית של עיצוב חנות

התקציב: רצוי להחליט מראש על הסכום אותו אתם מייעדים להקציב לפתיחת החנות/ כדי לקחת בחשבון את עלויות שיפוץ החנות,שכירות המקום,רישוי עסקים,שילוט החנות,פרסום,תקציב למעצב/ת.

מיקום החנות: מחקרים הוכיחו שמיקום משפיע על כמות קניית המוצר (של כל מוצר מכול תחום) רצוי לבדוק: אם מיקום החנות נימצא במיקום מרכזי,האם ישנה תנועה של אנשים באזור, האם הלקוחות הפוטנציאלים נמצאים באזור החנות,מהי רמת הנגישות וההגעה לחנות, מצב החניה באזור ומהי התחושה/ ההרגשה הכללית באזור החנות.

החלל: מהו גודלו של החלל, האם החלל מתאים לצרכים ולמוצרים שאמורים להיות בו? מה מצבו התחזוקתי של החלל?! האם הוא דורש שיפוץ מסיבי או שיפוץ קל? מהי רמת התחזוקה השוטפת שנדרשת לחנות, האם השכירות מתאימה מול הפרוגרמה? ואל הצפי להכנסות העתידיות?

סיכום הנושא של עיצוב חנויות

העיצוב המוצלח מתחיל בתכנון נכון , מחשבה מעמיקה וראייה כוללנית של הפרטים הקטנים ושל זיהוי הפוטנציאלים הקיימים במקום גורמת להשפעה על הלקוח גם ברמה של התת מודע. כל אלו באים לידי ביטוי בתחושה הכללית שנוצרה מהתכנון והעיצוב הנכון שגורמים ללקוח תחושה נעימה ורצון להישאר ולהסתובב בחנות וכן לחזור למקום פעמים נוספות.

עיצוב חנויות - פרוייקטים


עיצוב חנויות מתנות | מעצבת פנים לחנויות מתנות

עיצוב חנות מתנות מעצבת פנים של חנויות מתנות. עיצוב פנים לחנויות מתנות הכולל עיצוב תאורה לחנות, עיצוב עמדות מכירה לחנות, תכנון ועיצוב הקונספט של מבנה החנות.
> עיצוב חנויות מתנות | אדירכלית פנים לחנות מתנות - המשך קריאה

עיצוב חנויות בגדים | אדריכלית פנים של עיצוב חנויות בגדים

עיצוב חנות בגדים, מעצבת פנים של חנויות בגדים ורד עיצוב - עיצוב פנים לחנויות בגדים הכולל עיצוב עמדות מכירה לחנות, אדריכלות פנים ועיצוב פנים לחנות, תשתיות ועיצוב תאורה וחלונות התצוגה לחנות.
> עיצוב חנויות בגדים, מעצבת פנים לחנות בגדים - המשך קריאה

עיצוב חנויות תכשיטים | אדריכלות פנים לחנות תכשיטים

עיצוב חנויות תכשיטים עיצוב חנויות תכשיטים הכולל יצירת תוכניות תשתית, עיצוב תאורת החנות, עיצוב עמדות מכירה לפעילות שוטפת של חנויות התכשיטים ויצירת סטיילינג המתאים לחנות.
> עיצוב חנויות תכשיטים | מעצבת פנים לחנות תכשיטים - המשך קריאה

 
 

  המלצות לקוחות

עיצוב חנות - המלצה
ורד עיצבה לי ביתן בתערוכת "רהיטי ישראל" שנתיים ברציפות וזכינו בפרס הביתן היפה.

מנהל רשת -rich&taylor

עיצוב חנויות - המלצה
ורד יודעת להתאים את אופי החנות לקהל היעד.
מרכז רהיטי הזורע

 

עיצוב חניות - המלצה
ורד עיצבה את החנות מראשיתה, איכות ויופי באופן מרשים.
בייתילי חדרה


 

 
 
עיצוב חנויות | עיצוב חנות בגדים
עיצוב חנויות בגדים
אדריכלית פנים לעיצוב חנויות | עיצוב חנות מתנות
עיצוב חנות מתנות
אדריכלות פנים לחנויות | עיצוב חנויות - עיצוב בית קפה
עיצוב חנויות - בית קפה
 
     

עיצוב חנות / עיצוב חנויות, עיצוב תערוכות, עיצוב בית / עיצוב בתים, עיצוב עסקים, הדמיות תלת מימד,  הום סטיילינג

כל הזכויות שמורות ל"ורד עיצוב"  מעצבת פנים - אדריכלית פנים. עיצוב חניות - אדריכלות פנים לעיצוב חניות:
 עיצוב חנויות,  עיצוב בתים, עיצוב חנות, סטיילינג,  הום סטיילינג, עיצוב תערוכות,עיצוב בית,  עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב מסחרי, עיצוב תלת מימד.
צילום:סמדי שבירו