ורד עיצוב

עיצוב חנויות | עיצוב פנים | אדריכלות פנים | טל: 050-3577644

 

עיצוב חנויות תכשיטים, אדריכלית פנים לחנויות תכשיטים, מעצבת פנים לחנויות תכשיטים

   
     
     
 
ורד עיצוב - עיצוב חנויות
עיצוב פנים לחנויות, בהתאמה לצרכי הלקוח. ייעוץ ראשוני ניתן ללא תשלום
עיצוב ואדריכלות פנים
 
 
     
 
שם:
דואל:
הודעה:
 
   
אדריכלית פנים לחנות תכשיטים
עיצוב חנויות תכשיטים
 
   

 

 

 

 
עיצוב חנות תכשיטים

עיצוב חנויות תכשיטים | מעצבת פנים | אדריכלית פנים | ורד עיצוב

עיצוב חנויות תכשיטים | אדריכלית פנים לחנויות | עיצוב פנים לחנויות


עיצוב חנות תכשיטים

רצון הלקוחות היה לתכנן ולעצב חלל חדש לחנות התכשיטים מהיסוד, שכולל את כול האלמנטים הנדרשים לעיצוב חנות תכשיטים. הדרישה הייתה לתכנון הקירות, הרהיטים , מתקני התצוגה , ויטרינות מוארות לתצוגה , מדפים, עמדת מכירה, חשמל ותאורה, חיפוי הרצפה, מחסן קטן : מטבחון ושירותים, ואת מראה הוויטרינה החיצונית. כל זאת, בתקציב מוגדר מראש.

תכנון ועיצוב החנות התכשיטים

בעקבות חלוקת החנויות, החלל שנוצר היה צר וארוך. לפיכך כל מחשבת התכנון לעיצוב החנות הייתה, להציב את הרהיטים והאלמנטים בצורה נכונה ופונקציונאלית כדי שתהיה זרימה בחלל ומרחב תנועה נוח ויעיל ומזמין למכירה.

דלפקי תצוגת התכשיטים

תכננתי ועיצבתי בהתאם למרחב החלל ולפי הדרישות של הלקוחות. תוכננו שני סוגי דלפקי תצוגה: דלפקים נמוכים וויטרינות גבוהות. הדלפקים הנמוכים תוכננו בצורת "ר" כדי לתת תחושה של " ריחוף" יחד עם מקום עמידה נוח. את הויטרינות תכננתי בעומק צר יחסית, מפאת אילוצי המקום. כל הדלפקים והויטרינות תוכננו עם תאורת "לדים" פנימית ומקום לאכסון ניסתר. הדלפקים הנמוכים הוצבו בצד אחד של החנות והויטרינות הוצבו בצידו השני של הקיר, עם רווח קטן בניהן למדפים, על מנת לתת מראה פתוח ולא עמוס. חומרי הגמר שנבחרו לכל הרהיטים יצרו מראה אחיד והרמוני.

סקאלת צבעים לחנות

נבחרה סקאלת צבעים ממשפחת צבעי החאקי הבהירים, למראה נעים רגוע ומזמין . שני קירות האורך נצבעו בגוון חאקי בהיר, ולהם התאמתי את הטפט , הפרקט, התאורה והגוונים לרהיטים ולמראות.

אלמנטים עיצובים

על מנת ליצור תחושת מרחב גדולה, הוצבתי 2 מראות גדולות משני צידי הקירות. במיקום מקביל אחת מול השנייה, שיוצרות אשליה למראה כפול לכל חלל החנות, ובנוסף פונקציונאליות ללקוחות למדידת התכשיטים. את הטפט מיקמתי ב בקיר האחורי לעמדת מכירה להדגשת מיקום העמדה וסוג הטפט הותאם לעיצוב החנות. את דלפק המכירה תכננתי ועיצבתי במיוחד לפי הגודל והצרכים הנדרשים. הרצפה חופתה בפרקט בגוון בהיר משופשף בסגנון " גלריה".

תאורת החנות

לתאורה השוטפת נרכשו 3 מנורות שנדליר זהות, שמיקמתי לאורך החנות במרחקים שווים. לתאורה הממוקדת נבחרו פסי צבירה צמודי תיקרה ועליהם הוצבו ספוטים בעוצמת התאורה והגוון הרצוי. תאורה נוספת ממוקדת,את תאורת ה"לדים" תכננתי בתוך הדלפקים והוויטרינות להבלטת התכשיטים. את המחסן - מיקמתי בסוף החנות, שבתוכו שירותים ומטבחון קטנטן. דלת המחסן צופתה בטפט כך שדלת המחסן נעלמת מהעין והיא חלק מהקיר. למראה עיצוב החנות החיצוני, נבחרה וויטרינה בצורת " אקורדיון" על מנת לתת מראה פתוח ורחב בזמן המכירה.

תוצאות עיצוב חנות התכשיטים

התוצאה הסופית שהתקבלה לעיצוב חנות התכשיטים: חנות מיוחדת, מזמינה ובולטת בקניון הנותנת תחושה נעימה, הרמונית ומזמינה.
 
 

עיצוב חנויות תכשיטים

המלצות לעיצוב חנויות

"לעבודתה של ורד הייתה תרומה ממשית להצלחת העסק."

המשך המלצות לקוחות

פרוייקטים של עיצוב חנויות

ורד עיצוב - מגוון פתרונות עיצוב פנים לחנויות ועסקים

עיצוב חנויות - המשך קריאה

גלריית עיצוב פנים

גלריית תמונות עיצוב פנים של עיצוב חנויות ובתים פרטיים

גלריית עיצוב - המשך קריאה
 
 
חנויות בגדים
עיצוב חנויות בגדים - עמדות מכירה
עיצוב חנויות מתנות
עיצוב חנויות מתנות
 
     

עיצוב חנות / עיצוב חנויות, עיצוב תערוכות, עיצוב בית / עיצוב בתים, עיצוב עסקים, הדמיות תלת מימד,  הום סטיילינג

כל הזכויות שמורות ל"ורד עיצוב"  מעצבת פנים - אדריכלית פנים. עיצוב חניות - אדריכלות פנים לעיצוב חניות:
 עיצוב חנויות,  עיצוב בתים, עיצוב חנות, סטיילינג,  הום סטיילינג, עיצוב תערוכות,עיצוב בית,  עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב מסחרי, עיצוב תלת מימד.
צילום:סמדי שבירו