ורד עיצוב

עיצוב פנים | מעצבת פנים | אדריכלית פנים | טל: 050-3577644

 

טיפים לעיצוב פנים, טיפים לאדריכלות פנים, עיצוב פנים, אדריכלות פנים, ורד עיצוב

   
     
     
 
ורד דרורי, אדריכלית פנים
אני מציעה מגוון פתרונות בתחום ה עיצוב, לבית ולעסק. פגישת ייעוץ לא מחייבת
מעצבת פנים | אדריכלות פנים
 
     
 
שם:
דואל:
הודעה:
 
   
 
     

טיפים לעיצוב פנים - צבע

 לפני שמחליטים לגבי הגוון המתאים, רצוי להביא מס' דוגמאות (הניתנות חינם בחנויות הצבע), להניח אותן לצד הרהיטים ואז להחליט. בעיצוב פנים בדרך כלל גווני צבע רצויים לבית : כתום, ירוק, צהבהב - סלון, מטבח. סגול\כחול - חדר שינה, חדר טיפולים. חדרי ילדים - מומלץ לתת לילדים לבחור את הצבעים, הם כבר ידעו את הגוונים שהם צריכים. רצוי להימנע מגוונים כהים ולבחור בגווני הפסטל. ניתן לרענן קיר הצבוע בצבע אחד ע"י יצירת מספר פסים רוחביים ומרחקים שונים על הקיר. בחללים גבוהים ניתן לטשטש את הגובה ע"י חלוקת הקיר לשני גוונים. כאשר צובעים את הקיר בשני גוונים, רצוי שהגוון הכהה יהיה בחלק התחתון והגוון הבהיר יהיה בחלק העליון של הקיר, אחרת עלולה להיווצר תחושה של תקרה נמוכה.

טיפים לעיצוב חדרי שינה

  עיצוב פנים של חדר שינה - גודל החדר, צורתו, מיקום הפתחים ושאר המוגבלויות הקיימות, הם אלה הגורמים הקובעים והמשפיעים על מיקום הריהוט, גודל המיטה, תכנון ועיצוב החדר. יש להשאיר מרווח מינימאלי של כ- 60 ס"מ בין הקירות למיטה כדי לאפשר מעבר נוח. בין המיטה לבין הארון רצוי להשאיר מרחק גדול יותר (כ- 90 ס"מ).האווירה בחדר נוצרת משילוב הרמוני של חומרים, צבעים, תאורה ועיצוב. רצוי לצבוע את החדר בצבעים רכים ובהירים. מיטות וריהוט מעץ משרים תחושת חום ונינוחות. תאורה מומלצת בחדר שינה היא חמה ורכה, לא קרה (פלורוסנט),

טיפים לעיצוב חנויות | עיצוב מסחרי

התחושה שמלווה אותנו מחוץ לחנות ובתוכה היא זו שקובעת אם נכנס לאותה החנות, כמה זמן נשהה בה והאם נחזור לקנות בה שוב. צאו החוצה ועימדו מול החזית, נסו לחשוב מה היה גורם לכם אילו הייתם עוברי אורח, לעצור ולהרגיש מספיק טוב בכדי להיכנס פנימה. דברים חשובים אליהם צריך להתייחס: בדיקת מיקום והנגישות ללקוחות. בדיקת גודל ומצב החלל. הכנת פרוגראמה: לצרכים ולמוצרים שיהיו בחלל. זרימה ותנועה נכונה של הלקוחות במבנה. העמדה ויזואלית של המוצרים, בצורה שתידמה כמה שיותר למציאות הנדרשת. יש לשים דגש שהעיצוב עצמו לא "יגנוב את ההצגה", אלא המוצרים עצמם. העיצוב הכללי הינו כלי העזר למכירת מוצר .
 
 

 לקוחות ממליצים

המלצה - עיצוב חנות
"ורד מעצבת פנים בחסד עליון".
מנהל רשת -rich&taylor

> המלצות למעצבת פנים
 
 
 
עיצוב ואדריכלות פנים לבתים
עיצוב ואדריכלות פנים - עיצוב לסלון
 
 
 

הום סטיילינג, עיצוב של חנויות, עיצוב הבית, עיצוב לתערוכות,  עיצוב עסקים, עיצוב הדמיות תלת מימד

כל הזכויות שמורות ל"ורד עיצוב"  עיצוב - אדריכלית פנים. מעצבת פנים - אדריכלות פנים למגוון תחומי עיצוב:
 עיצוב חנות, הום סטיילינג, עיצוב הבית ,סטיילינג, עיצוב חנויות, עיצוב תערוכה, עיצוב משרד,עיצוב דירה, עיצוב מסחרי.
צילום:סמדי שבירו